A diasorok közé többféle válaszopciót is be lehet állítani. Többek között: szabad szavas válaszlehetőség, egyszerű választás és többszörös választás kérdéstípusok használhatók.
Ameddig a felhasználó előfizetése aktív, a lejáratot követően pedig még 4 hétig.
Igen, a feltöltött diasorokat a rendszer a felhőben tárolja, így bármilyen eszközről, amely csatlakozik az internethez, elérhető a felhasználói fiók.
Igen, a rendszerben excel fájlformátumban letölthető egy excel az adott előadásra vonatkozóan, ahol az egyes órákra és résztvevőkre lebontva megtekinthetők az eredmények. Ezáltal egyéni értékelést is tud biztosítani az oktató a résztvevők számára, illetve tudja azonosítani azokat a résztvevőket, akiknek több felkészülésre lenne szükségük az adott tantárgyból.
Igen, a rendszerben excel fájlformátumban letölthető egy excel az adott előadásra vonatkozóan, ahol az egyes órákra és résztvevőkre lebontva megtekinthetők az eredmények. Ezáltal egyéni értékelést is tud biztosítani az oktató a résztvevők számára, illetve tudja azonosítani azokat a résztvevőket, akiknek több felkészülésre lenne szükségük az adott tantárgyból.
A bemutató megtartásához internetre, valamint két kijelzőre van szükség. A dupla kijelző esetén elegendő egy projektor és egy számítógép, vagy két egy számítógéphez tartozó két kijelzőre. Továbbá a résztvevőknek egy okostelefonra/tabletre/számítógépre és internetkapcsolatra van szükségük.
A résztvevőknek az előadás elején be kell olvasniuk okostelefonjaik segítségével a megjelenített QR-kódot, ami az előadás felületére navigálja őket. Ha valakinek gondot okoz a QR-kód beolvasása, akkor lehetőség van egy azonosító megadásával csatlakozni az előadáshoz.
Igen, az előadás során megjelenő kérdések mellett újra megjelenik egy QR-kód, ami segítségével csatlakozni tudnak a későn érkezők.
Nem, de minden résztvevő hozzá fog tudni férni a saját maga által megtekintett diasorokhoz (az interaktív diák kivételével).
Jelenleg nem, azonban a jövőben fejlesztési tervek között szerepel ez a funkció.
Jelenleg nincs beépített funkció erre vonatkozóan, azonban az egyéni teljesítések megtekinthetők a kimutatásként szolgáló excel fájlban. Ez alapján az oktató tud pluszpontokat adni azoknak a résztvevőknek, akik jól teljesítettek a válaszaik alapján.
Igen, mivel a rendszer rögzíti a résztvevők által leadott válaszokat, így alkalmas arra, hogy az oktató utólagosan ellenőrizni tudja, hogy ki vett részt az adott órán.
A résztvevők QR-kód beolvasásával tudnak a bemutatóhoz kapcsolódni. A csatlakozás során egy azonosítási folyamaton mennek keresztül, amely a következő szolgáltatásokon keresztül lehetséges:
A jövőben EduID, illetve AppleID segítségével is használható lesz a rendszer. A cél, hogy a hallgató/résztvevő egyértelműen azonosításra kerüljön, emiatt egyedi regisztráció nem engedélyezett.
Jelenleg a Power Point által használat .pptx fájlformátumban
Jelenleg nem, azonban a jövőben fejlesztési tervek között szerepel a Keynote előadások importálási lehetősége.
A felhasználói adatokat kizárólag a rendszerbe történő beléptetésre, valamint előadások készítésével kapcsolatos javaslatok és új funkciók ismertetésére használjuk fel.
A szoftver az előadáson való részvételhez egy azonosítást végez a résztvevők belépése során. Ehhez az azonosításhoz a résztvevőknek meg kell jelölniük, hogy melyik szolgáltatáson keresztül szeretnék azonosítani magukat. Erre több közismert, globálisan jól ismert és megfelelő biztonsági védelemmel ellátott rendszer áll rendelkezésre, mint például a Google, Microsoft vagy EDU ID felhasználói fiókok. A bemutatóhoz való csatlakozás során az azonosítást ezen szolgáltatók végzik, így nem kerül birtokunkba jelszó, vagy bármilyen más adat, ami ezekhez a szolgáltatásokhoz köthető. Az azonosítás során csak annyi információt kapunk, hogy melyik felhasználó csatlakozott. Ez szükséges ahhoz, hogy az oktató a kurzuson adott helyes vagy hibás válaszok arányát résztvevőnként is megtekinthesse.
Igen, azonban ehhez külön egyeztetés szükséges, valamint az adott szervezet infrastrukturális környezetének előzetes elemzése.
Természetesen igen, a feltöltött diasor a felhasználó által érhető el és a rendszerben létrehozott interaktív kérdések a felhasználó szellemi szellemi tulajdonát képezik.
A feltöltött diasorokhoz a felhasználói fiókon keresztül az adott felhasználó férhet hozzá, valamint azok a résztvevők, akik bejelentkeztek a QR-kód segítségével a kurzuson a megosztott bemutatóhoz.
Nem, mivel a rendszer titkosított csatornán (SSL) keresztül végzi a beléptetést, így a beírt jelszót és felhasználói nevet a rendszer titkosított csatornán keresztül küldi a szerver számára.
AENsys Kft. 2023 © Minden jog fenntartva.